Liczne akcesoria do lasek i kul mogą pomóc w ich codziennym użytkowaniu. Uchwyt na laskę pozwoli na określenie stałego miejsca dla laski inwalidzkiej, a smycz nadgarstkowa zapobiegnie upuszczeniu laski. Posiadamy także gumowe i zimowe nakładki, które zwiększą wygodę użytkowania w każdych warunkach.

Pojedynczy uchwyt toolflex do szyny aluminiowej Pojedynczy uchwyt toolflex do szyny aluminiowej Akcesoria
Producent: OSSENBERG
Cena: 50,00 zł 45,00 zł
szt.
zobacz
  • -10%
Smycz nadgarstkowa z klipsem Smycz nadgarstkowa z klipsem Akcesoria
Producent: OSSENBERG
Cena: 19,00 zł
szt.
zobacz
Uchwyt do ściany wraz z szyną montażową Uchwyt do ściany wraz z szyną montażową Akcesoria
Producent: OSSENBERG
Cena: 159,00 zł 139,00 zł
szt.
zobacz
  • -13%
Zimowa nakładka stalowa max. 20 mm Zimowa nakładka stalowa max. 20 mm Akcesoria
Producent: OSSENBERG
Cena: 50,00 zł 45,00 zł
szt.
zobacz
  • -10%

Jak często wymieniać nasadki w kulach ortopedycznych?

Antypoślizgowe nasadki spełniają wyjątkowo ważną rolę w kulach. Zapobiegają one niebezpiecznemu ślizganiu się kuli po powierzchni, na której ją stawiamy. Tym samym nasadki mają bezpośredni wpływ na nasze bezpieczeństwo i stabilne poruszanie się o kulach. Powinniśmy pamiętać o ich wymianie zawsze wtedy, gdy zauważymy, że się zużywają. Gumowe nasadki w wyniku codziennej eksploatacji ścierają się i tracą swoje walory, które są tak ważne dla każdej osoby, która szuka w kulach ortopedycznych bezpiecznego i pewnego podparcia.

Inne akcesoria do kul, czyli uchwyt, który ułatwia życie

Chodzenie o kulach to jedno a radzenie sobie z ich obecnością w wielu codziennych sytuacjach to już osobna sprawa. Najprościej jest wyposażyć się w modele składane. Nie zawsze jednak mamy taką możliwość. Niektóre schorzenia wymagają od nas używania konkretnego rodzaju kul ortopedycznych, które funkcji składania nie mają. Dlatego powstały specjalne akcesoria do kul a wśród nich uchwyty, które z racji swoich niewielkich rozmiarów możemy zabrać ze sobą wszędzie. Kulę z takim uchwytem możemy bez obaw oprzeć o stół, blat biurka czy też jakąkolwiek inną powierzchnię.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl