Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kule łokciowe dziecięce cechują się mniejszymi wymiarami, wagą i udźwigiem. Do tego posiadają uchwyt wyprofilowany specjalnie do używania przez dzieci. Dodatkowo dzięki atrakcyjnej kolorystyce na pewno nie będą się źle kojarzyć. Oferowane przez nas kule dziecięce to gwarancja bezpiecznego użytkowania i wysokiej jakości.

Jak wybrać odpowiednie kule do chodzenia dla dzieci?

Kule ortopedyczne dla dzieci powinny być przede wszystkim bezpieczne i wygodne. Powinniśmy mieć na uwadze fakt, że dzieci spędzają zdecydowanie więcej czasu na zabawie na świeżym powietrzu oraz w szkole gdzie panuje spory ruch. Dlatego warto wybrać kule, których gumowa nasadka spełnia swoją rolę i zapobiega poślizgom. 

Dziecięce kule łokciowe z regulacją

Dzieci bardzo szybko rosną. Mimo że kule posiadają regulację wysokości, to mają także swój minimalny i maksymalny zakres, w który nasz maluch może się nie wpasowywać. Dlatego podczas wybierania kul łokciowych dla dzieci zobaczmy, jaki jest ich zakres regulacji. Być może nasze dziecko lada chwila przekroczy maksymalną wartość i należałoby raczej od razu zakupić kule do chodzenia dla dorosłych.

Jaka waga kul ortopedycznych dla dziecka?

Kule mogą znacząco różnić się między sobą nie tylko wyglądem, ale i wagą. Oczywiście nie spotkamy raczej szczególnie ciężkich egzemplarzy, które są trudne do uniesienia. Nie mniej jednak powinniśmy zwrócić uwagę na dane techniczne kul i wybrać te nieco lżejsze. W naszym sklepie medycznym znajdą Państwo modele dziecięce, które nie ważą więcej niż 900 gramów. Przy takiej wadze produktu mamy pewność, że dziecko nie będzie się szczególnie męczyć, a jednocześnie będzie miało stabilne podparcie.

Kolorowe kule dla dzieci

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niezależnie od tego czy dziecko musi używać kul przez krótszy, czy dłuższy okres, to może być dla niego ciężka sytuacja. Dlatego oferujemy Państwu kolorowe kule łokciowe dla dzieci, które z pewnością przypadną im do gustu. Uraz czy choroba nie mogą bowiem odebrać Twojej pociesze radości z życia. Chcemy, aby nasi najmłodsi klienci mieli zapewniony nie tylko najwyższy poziom wygody i wsparcia, ale również, żeby kule do chodzenia nie kojarzyły się źle.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl