O firmie Ossenberg

Od ponad 70 lat Ossenberg wytwarza najwyżej jakości kule ortopedyczne i laski inwalidzkie.
Ossenberg GmbH jest jednym z czołowych niemieckich producentów kul łokciowych, lasek inwalidzkich i pomocy ortopedycznych.

Ossenberg GmbH to nowoczesna, zorientowana na sukces firma z tradycją. Od ponad siedemdziesięciu lat jest jednym z wiodących producentów w branży ortopedycznej i dzięki stałemu rozwojowi sprzedaje swoje produkty na całym świecie.

Ossenberg zaopatruje tylko wyspecjalizowanych sprzedawców. Ich wyzwaniem jest sprostanie zarówno własnym, jak i rynkowym wymaganiom. Tym samym zbudowali zespół ponad 80 wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu Ossenberg może zagwarantować zoptymalizowane procesy pracy oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności produktów.

Opracowują, wytwarzają i sprzedają produkty zgodne z wytycznymi ustawy o wyrobach medycznych oraz standardem CE. Regularne audyty renomowanej firmy ZDH ZERT potwierdzają, że system zarządzania jakością spełnia wymagania normy DIN EN ISO 13485.

Celem firmy Ossenberg GmbH jest poprawa jakości życia osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Aby to zagwarantować, oferują oni niezawodne, solidne i innowacyjne produkty o niezwykle wysokiej jakości, które pozwalają ludziom na dużą mobilność i niezależność.

W sklepie Kule.pl posiadamy na stanie wiele modeli lasek inwalidzkich i ortopedycznych. Aby zobaczyć naszą ofertę kul i lasek inwalidzkich Ossenberg wystarczy kliknąć w ten link -> Zobacz naszą ofertę Ossenberg. Jeśli są Państwo zainteresowani produktem Ossenberg, którego nie ma naszym sklepie, możemy go dla Państwa sprowadzić. Wystarczy napisać do nas zapytanie mailowe na sklep@kule.pl lub złożyć zamówienie telefonicznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl