Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Osoby starsze i wszyscy ci, którzy w związku ze swoim schorzeniem lub urazem kończyny cierpią na ból podczas chodzenia i szybko się męczą, docenią na pewno to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, jakim jest laska do siedzenia. Stanowi ona podparcie podczas gdy spacerujemy lub stoimy i w parę chwil zamienia się w miejsce, na którym możemy wygodnie przysiąść.

Laski do siedzenia dla większej wygody

Tego typu laska to niezbędny element każdej osoby, która mimo podeszłego wieku bądź problemów z kończyną, chce nadal pozostać aktywna. Dzięki lasce do siedzenia możemy wyjść niemal wszędzie bez obaw o to, że nie znajdziemy miejsca do odpoczynku po drodze. Nie musimy obawiać się o męczące oczekiwanie w długiej kolejce w celu załatwienia własnych spraw, ponieważ mamy ze sobą przenośne siedzenie, na którym możemy w każdej chwili odetchnąć.

Prosty mechanizm, który ułatwia życie

Nie musimy się obawiać o to, że „rozkładanie” naszej laski przysporzy nam problemów. Wystarczy bowiem niewielki nacisk na przycisk umieszczony przy uchwycie będącym jednocześnie siedzeniem i nasza laska do siedzenia jest gotowa! Zamiana z powrotem w laskę do chodzenia jest równie prosta i szybka. Zdecydowanie warto spróbować i tym samym ułatwić sobie życie.

Czy każdy może korzystać z laski do siedzenia?

Z tej funkcjonalnej laski może korzystać każda osoba, która nie ma zaleceń do używania specjalistycznych kul konkretnego rodzaju. Stanowi ona idealną podporę dla każdej osoby, która tego potrzebuje. Laska do siedzenia osiąga do 93 cm długości. Możemy ją także obniżyć do najniższej wysokości, jaką jest 87 cm. Jeśli chodzi natomiast o udźwig, to korzystać z niej mogą nawet osoby borykające się z problemem otyłości. Może ona bowiem udźwignąć nawet 130 kg.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl